فود نینجاهمیشه گرسنه برای غذای خوب

درباره ما

تاریخچه فود نینجا

با پیشرفت در صنعت ارتباطات و توسعه تلفن های هوشمند، استفاده از این دستگاه ها در بین عموم مردم گسترش یافت و زمینه را برای خدمات الکترونیک و سامانه های اینترنتی فراهم ساخت. امروزه شاهد ارائه بسیاری از خدمات از سوی ارگان های دولتی، بانک ها و موسسات مالی و حتی شرکت های خصوصی در قالب یک اپلیکیشن و یا سایت اینترنتی هستیم که نیاز های روزانه بسیاری از مردم و استفاده کنند گان را برآورده می کند. همچنین در سال های گذشته شاهد محبوبیت بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات الکترونیک در حوضه حمل و نقل، بانکداری مدرن، معرفی و تهیه غذا بوده ایم که امروزه بخش جدا نشدنی از زندگی بسیاری از مردم است.

یکی از این خدمات دهنده گان در زمینه صنعت غذا و رستوران داری سایت اینترنتی "سر آشپز" است که در سال 1383 شمسی توسط بنیان گذاران کنونی "فود نینجا" راه اندازی شد و فعالیت خود را با معرفی مراکز غذایی در تهران شروع کرد. متاسفانه به دلیل عدم استقبال و استفاده محدود عموم مردم از سرویس های اینترنتی در آن زمان، سایت اینترنتی "سر آشپز" پس از دو سال فعالیت به آرامی به فعالیت خود پایان داد. اما امروزه در میان سرویس ها و سایت های مشابه شاهد استفاده از قابلیت های "سر آشپز" و استقبال بهتر مردم هستیم. متاسفانه پس از گذشت بیش از 13 سال از شروع فعالیت اولیه سایت اینترنتی "سر آشپز" هنوز شاهد ضعف در سایت ها و سرویس های مشابه هستیم. به همین دلیل بنیان گذاران سابق این سایت تصمیم بر آن گرفتند که باری دیگر فعالیت خود را در این زمینه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از امکانات شبکه های اجتماعی دوباره آغاز کنند.

سرآشپز

تبلیغ سایت سرآشپز
تبلیغ سایت سرآشپز با شعار "کجا بریم؟ چی بخوریم؟" در سال 1385

سایت سرآشپر در سال 1383 با هدف معرفی رستوران ها، کافه ها و مراکز غذایی افتتاح شد. در ابتدا با توجه به تکنولوژی محدود، اطلاعات سایت و رستوران ها به صورت دستی به روز رسانی می شد که با استقبال فراوان و پیشرفت در تکنولوژی سایت های اینترنتی، سامانه معرفی رستوران ها و غذاها در اوایل سال 1384 راه اندازی و به بهره وری رسید. البته با توجه به عدم دسترسی عمومی به اینترنت و سایت های اینترنتی، فعالیت عمومی سایت سرآشپر فقط مخصوص به شهر تهران بود.

فود نینجا


رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات