فود نینجاهمیشه گرسنه برای غذای خوب
جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به غذا

جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به غذا

1398/12/28     عمومی    
  1698 بازدید       0 نظر


در هفته های گذشته با انتشار و شیوع گسترده ویروس کرونا (COVID-19) در ایران و سراسر جهان، بسیاری از مسایل پزشکی و بهداشتی در میان مردم مطرح شده است که در بسیاری از این موارد اطلاعات منتشر شده تایید نشده و نادرست است. برای اطلاع دقیق از روش های پیشگیری و اطلاعات تایید شده درباره این ویروس فراگیر تنها از منابع اطلاعاتی موثق مثل وزارت بهداشت و یا سامانه آموزش آنلاین سازمان نظام پزشکی (کرونا) استفاده کنید.


ادامه مطلب...
تولد دو سالگی فود نینجا

تولد دو سالگی فود نینجا

1398/05/13     عمومی    
  1471 بازدید       0 نظر


امروز شنبه 12 مرداد ماه سال 1398 دومین سال فعالیت و تولد فود نینجا است. در 2 سال گذشته هدف بر آن بود که رستوران ها، کافه ها و غذا های خوب در تهران و شهرستان های ایران را به غذا دوستان و علاقمندان معرفی کنیم و غذا ها را از نظر کیفیت، تزئین و طعم دسته بندی و بررسی کنیم. فعالیت ما در 2 سال گذشته بیشتر در شبکه های اجتماعی به خصوص در اینستاگرام فود نینجا بوده است و با توجه به استفاده زیاد از این برنامه، بازخورد و استقبال بسیار زیادی از فود نینجا شده است که همیشه باعث قوت قلب ما بوده است.


ادامه مطلب...
فود نینجا چگونه به غذا ها امتیاز می دهد؟

فود نینجا چگونه به غذا ها امتیاز می دهد؟

1397/06/01     راهنما    
  2227 بازدید       0 نظر


شاید در طول یک سالی که همراه فود نینجا بوده اید، برای شما جلب بوده باشد که ما بر چه اساسی و چگونه به رستوران ها و غذاها امتیاز می دهیم. فود نینجا در فعالیت خودش در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام به رستوران ها و کافه ها امتیاز نمی دهد و بلکه این امتیاز دهی و دسته بندی فقط برای غذاها و نوشیدنی هایی است که در رستوران ها و کافه ها آماده و سرو می شوند.

امتیاز دهی بر اساس کیفیت غذا، تازه بودن مواد اولیه، تزئین و ظاهر غذاها ها و نوشیدنی ها و مهم تر از همه، تمیزی و بهداشتی بودن آنها است. در بسیاری از رستوران ها و کافه ها، تبلیغاتی انجام می شود که غذاها و نوشیدنی ها از بهترین مواد اولیه تهیه و آماده می شود ولی در حقیقت از مواد جایگزینی استفاده می شود که از نظر ظاهری تفاوتی ندارد ولی این کار باعث کاهش هزینه های رستوران ها و کافه ها می شود.


ادامه مطلب...
تولد یک سالگی فعالیت فود نینجا

تولد یک سالگی فعالیت فود نینجا

1397/05/13     عمومی    
  2180 بازدید       0 نظر


پس از گذشت یک سال از شروع فعالیت رسمی فود نینجا در شبکه اجتماعی اینستاگرام و منتشر کردن نقد و بررسی بیش از 300 غذا از رستوران ها و کافه های تهران و دیگر شهر های ایران، امروز 12 مرداد سال 1397 شمسی اولین سالگرد فعالیت و تولد یک سالگی فود نینجا را به شما دوستان و هواداران جشن می گیریم.
فود نینجا در تاریخ 12 مرداد سال 1396 در شبکه اجتماعی اینستاگرام به هدف معرفی برترین رستوران ها، کافه ها و غذاها در ایران فعالیت رسمی خود را شروع کرد. پس از گذشت یک سال فعالیت روزانه گروه فود نینجا با مراجعه به بیش از 200 رستوران، کافه و مرکز غذایی و نقد و بررسی بیش از 300 غذا، نوشیدنی و خوراکی و انتشار مطالب در شبکه اجتماعی اینستاگرام و افتتاح سایت رسمی فود نینجا به بیش از 38000 مخاطب دست پیدا کرد.


ادامه مطلب...
چگونه در روز های گرم تابستان زندگی سالم داشته باشیم

چگونه در روز های گرم تابستان زندگی سالم داشته باشیم

1397/04/11     عمومی    
  2500 بازدید       0 نظر


با فرا رسیدن روز های گرم تابستانی باید مراقب سلامتی و حفظ آب بدن خود باشید. از آنجایی که در روز های گرم تابستانی بدن انسان بیشتر عرق می کند، به سرعت آب بدن تبخیر می شود و کمبود آب در بدن مشکلات بسیار جدی برای سلامتی ایجاد می کند. مصرف بیش از حد غذاهای شور و نوشیدنی های که در آن ها کافین استفاده شده است باعث می شود تا آب بدن را کاهش دهد. در روز های تابستانی با افزایش گرما میزان آب و مایعات موجود در بدن کاهش می یابد و بر اساس گزارش کلینیک مایو، کمبود آب در بدن زمانی اتفاق می افتد که میزان مایعاتی که مینوشید از میزان آبی که در بدن از دست می دهید کمتر باشد.
البته همیشه کمبود آب در بدن و از دست دادن آب به دلیل کمبود در نوشیدن آب نیست و می تواند به دلیل مصرف غذاها و مایعات نیز به وجود آید. برای اینکه مطمئن شوید که همیشه بدن شما میزان آب کافی در اختیار دارد، در خوردن غذاها و آشامیدن نوشیدنی هایی که در ادامه به آنها می پردازیم، دقت کنید.


ادامه مطلب...
فرا رسیدن ماه رمضان مبارک

فرا رسیدن ماه رمضان مبارک

1397/02/28     عمومی    
  2337 بازدید       0 نظر


ما در شرکت رویال وب و فود نینجا فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به تمام دوستان، هموطنان و مسلمانان تبریک می گوییم. از امروز پنجشنبه 27 اردیبهشت با شروع ماه رمضان، اکثر کافه ها و رستوران ها اجازه فعالیت در طول روز و ارائه سرویس و خدمات را ندارند و زمان شروع سرویس دهی آن ها در تهران از ساعت 7 و نیم عصر است. البته تعداد محدودی از کافه ها و رستوران ها اجازه مخصوصی از اداره اماکن دارند که به آن ها اجازه قبول و ارسال سفارشات سرد و بدون بو را به آن ها می دهد. اگر امکان روزه داری و تحمل ساعت های روز را ندارید و امکان پخت و درست کردن غذا را ندارید، می توانید از این کافه ها و رستوران ها سفارش غذای خود را انجام دهید.


ادامه مطلب...
نوروز 1397 و سال نو مبارک

نوروز 1397 و سال نو مبارک

1397/01/05     عمومی    
  2385 بازدید       0 نظر


با به پایان رسیدن روز های سرد زمستانی و شروع روز های خوب و بهاری به استقبال نوروز و سال جدید می رویم و در فود نینجا اولین سال رو با شما دوستان و همراهان عزیز جشن می گیریم. ما در فود نینجا فرا رسیدن عید باستانی نوروز و سال جدید را تبریک می گوییم و برای شما دوستان عزیز آرزوی سلامتی و شادی می کنیم.


ادامه مطلب...
افتتاح سایت فودنینجا

افتتاح سایت فودنینجا

1396/11/26     اخبار    
  2493 بازدید       0 نظر


این روز ها تقاضا و استفاده عمومی از سرویس های اینترنتی بیشتر از پیش شده است و افراد زیادی سعی در ارائه خدمات به صورت اینترنتی و غیر حضوری دارند، ولی متاسفانه در این میان ارائه خدمات متمرکز و تخصصی بسیار کمیاب و در موارد ی به صورت نا کامل انجام می شود. ما در فودنینجا سعی بر آن داریم تا تمامی خدمات تخصصی غذایی را در مکان به صورت کامل به شما دوست داران غذا، صاحبان رستوران ها و کافه ها و حتی کسانی که تمایل به راه اندازی مجموعه غذایی را دارند ارائه کنیم.


ادامه مطلب...

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات